TECHLIB

Hardvérová knižnica, ktorá sprístupňuje moderné technológie bez bariér.

Prečo vznikla knižnica TechLib?

Mnoho talentovaných študentiek z menších miest nemá prístup k technologickému hardvéru alebo nemá možnosť zúčastniť sa našich kurzov. Vďaka TechLibu sa to však môže zmeniť. TechLib však odstraňuje nielen fyzické bariéry, ale aj tie ekonomické.

Dievčatá, ktoré sa nemôžu zúčastniť na našich kurzoch alebo nemajú dostatočné technické vybavenie, si môžu prostredníctvom rodičov vďaka bezplatnej výpožičke nášho hardvéru zlepšovať digitálne zručnosti aj doma. Knižnica s technologickým hardvérom je veľmi podobná klasickej knižnici, plus sme k tomu pridali bezplatné doručenie pre vás, prostredníctvom našej partnerskej kuriérskej služby.

Pre koho je TechLib určená?

Technickú knižnicu môžu využiť učiteľky aj učitelia, ktorí sa vďaka požičanému hardvéru môžu ďalej vzdelávať a prinášať nový inovatívny obsah na hodiny informatiky. Prostredníctvom vyškolených učiteliek a učiteľov vieme sprístupniť hardvér žiačkam, žiakom, študentkám a študentom na školách po celom Slovensku

Požičaný hardvér môžu študentky a študenti využiť napríklad aj pri tvorbe rôznych súťažných alebo vedeckých projektov. Služby knižnice môžu využiť aj rodičia, ktorí chcú pomôcť deťom s nadobúdaním digitálnych zručností – či už prostredníctvom našich online kurzov alebo domácim samovzdelávaním.

Ako TechLib funguje?

Zaregistrujete sa na našom webe a vyberiete si z katalógu hardvéru

Vyberiete si výpožičnú lehotu, aká vám vyhovuje (od 3-30 dní)

Hardvér vám bezplatne pošleme cez nášho kuriéra

Po uplynutí výpožičnej lehoty  príde po hardvér náš kuriér

Galéria

Zaujal vás náš projekt a radi by ste sa stali jeho partnerom?
Neváhajte nás kontaktovať emailom na info@techlib.sk alebo prostredníctvom online formulára.