Ako TechLib funguje

Technický hardvér si môžete požičať jednoducho a rýchlo už dnes.

Registrácia

Prvým krokom je registrácia na webe . Pre študentky do 16 rokov platí, že časť údajov musí vyplniť aj ich zákonný zástupca. Po úspešnej registrácii vám pošleme potvrdzujúci e-mail.

Výber hardvéru

V nasledujúcom kroku si môžete prezrieť náš katalóg a vybrať si, čo vás zaujalo. Učitelia a školy si môžu požičať hardvér pre celú triedu, ak je požadovaný počet kusov momentálne na sklade. Následne si treba zariadenie rezervovať na konkrétny termín, ktorý je k dispozícii. Školy, učitelia a deti môžu prezerať dostupné možnosti a vybrať si taký, ktorý najlepšie vyhovuje ich potrebám a požiadavkám.Výpožičná lehota býva pri technických hardvéroch od 3 do 30 dní.

Doručenie

Keď si vyberiete hardvér, objednáme vám kuriéra, aby vám ho doručil na miesto kam potrebujete (škola, domáca adresa) v dohodnutom čase a termíne.

Vrátenie

Tesne pred uplynutím výpožičnej lehoty vám príde email s upozornením, v ktorom sa vás budeme pýtať, kedy k vám môžeme poslať kuriéra. Ten príde po požičaný hardvér na určené miesto a prinesie ho naspäť do nášho TechLibu.

Zákaznícka podpora pre vás

Počas celej doby, kedy máte požičaný náš technický hardvér, sme pre vás k dispozícii, aby sme vám s jeho používaním pomohli. Ak potrebujete pomoc, môžete nás kontaktovať buď telefonicky ………………………… alebo prostredníctvom e-mailu ……………………………..

Často sa nás pýtate

Doba prenájmu závisí od dostupnosti, ale zvyčajne sa pohybuje od 3 do 30 dní.

Samozrejme! Kontaktujte náš tím s vašimi požiadavkami a my sa budeme snažiť vyhovieť vašim potrebám.

Chápeme, že nehody sa stávajú. Okamžite nás o tom informujte a my sa spolu s vami pokúsime nájsť riešenie, či už ide o opravu, výmenu alebo dodatočné poplatky.